Kontakt

Projektledare: Carina Greiff Andersson

Tel: 010-22 35 505

e-post: carina.greiff-andersson@lansstyrelsen.se

 

Projektekonom: Jenny Bouzeid

Tel: 010-22 35 282

jenny.bouzeid@lansstyrelsen.se

 

Jonas Warhammar

Regional projektledare Blekinge

Tel: 010-22 40 153

e-post: jonas.warhammar@lansstyrelsen.se

 

Maria Strand

Regional projektledare Blekinge

Tel: 010-22 40 201

e-post: maria.strand@lansstyrelsen.se

 

Charlotta Larsson

Regional projektledare Kalmar

Tel: 010-22 38 560

e-post: Charlotta.larsson@lansstyrelsen.se

 

Frida Nilsson

Regional projektledare Östergötland

Tel: 010-22 35 380

e-post: frida.m.nilsson@lansstyrelsen.se

 

Anders Jörneskog

Regional projektledare Linköping kommun

Tel: 013-20 65 57

e-post: Anders.A.Jorneskog@linkoping.se